صفحه اصلی          قوانین آموزشی          تقویم آموزشی          سایتهای مرتبط          نظرها و پیشنهادها          ارتباط با ما


 تاریخ خبر :          27/02/97          11:30  
    عنوان خبر : قابل توجه دانشجويان متقاضي ميهمان شدن به ساير مراكز در تابستان1397
  خلاصه خبر :  
  

 

اطلاعيه

 

 قابل توجه دانشجويان متقاضي ميهمان شدن به ساير مراكز در تابستان1397   

      ضمن آرزوي توفيق براي دانشجويان عزيز، چگونگي ميهمان شدن به دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ­ای و سایر مراكز آموزش عالي دولتی و غیرانتفاعی كشور (به شرط ارائه دروس به صورت حضوری) براي تابستان 1397 به شرح ذيل حضورتان اعلام مي گردد.  

دانشجویان متقاضی میهمان شدن به دانشکده­ ها و آموزشکده­ های وابسته به دانشگاه فنی و حرفه ­ای می بایست از روز یکشنبه مورخ 1397/3/20 لغایت پایان روز پنجشنبه 1397/4/14  ، با مراجعه به سامانۀ سماد به آدرس www.samad.tvu.ac.ir نسبت به ثبت درخواست میهمانی تابستان 97 خود با توجه به تذکرات مشروحه ذیل اقدام نمایند.

 

 

 

تذکرات مهم:

 

  

1-     لازم است دانشجویان قبل از ثبت درخواست میهمانی تابستان 97 در سیستم سماد ، از ارائه ترم تابستان ، ارائه دروس موردنظر، نحوه ثبت نام، ميزان و نحوه پرداخت شهريه در دانشکده مورد تقاضا (دانشکده مقصد) اطمينان حاصل كنند. 

 

2-    تعداد واحدهاي انتخابي در تابستان حداكثر 6 واحد است كه كارآموزي نيز جزء همين تعداد واحد محسوب مي شود (دانشجویان در شرف فارغ التحصیلی که تعداد واحدهای درسی باقیمانده آنان با احتساب کارآموزی و پروژه حداکثر 8 واحد باشد  می­توانند 8 واحد مذکور را در دوره تابستانی اخذ نمایند) ضمناً تابستان به عنوان ترم تحصيلي محسوب نمي­شود.

 

3-    دانشجویان دوره­ ی شبانه که متقاضی میهمان شدن به سایر مراکز در تابستان 97 می باشند، می­بایست 50 درصد شهریه­ ی ثابت را به مبدأ (این دانشکده) و 50 درصد شهریه ثابت و کل شهریه­ ی متغیر را به مقصد پرداخت نمایند ولی دانشجویان دوره روزانه
می بایست 50 درصد شهریه ثابت به انضمام کل شهریه متغیر را به مرکز مقصد پرداخت نمایند.

 

4-    دانشجو موظف است در صورتی که در آموزشکده مقصد به هر دلیلی پذیرش نشود (از قبیل عدم ارائه دروس، تکمیل ظرفیت، به حد نصاب نرسیدن کلاس و...) و یا در صورت انصراف از ترم تابستانی ، پاسخ مکتوب دانشکده مقصد را حداکثر تا تاریخ 97/04/30 به واحد محاسبات این مرکز ارائه نماید در غیر اینصورت برای دروس انتخابی نمره صفر منظور می شود.

 

5-    دانشجو موظف است در پایان تابستان نسبت به پی گیری و ارائه کارنامه تحصیلی تابستانی خود به واحد محاسبات این دانشکده اقدام نماید در غیر این صورت برای دروس انتخابی وی که در سیستم ثبت گردیده است نمره­ ی صفر ثبت می شود. 

 

6-    تغییر در عناوین دروس انتخابی دانشجو در صورت عدم ارائه در مرکز مقصد با نظر گروه آموزشی مرکز مقصد و به شرط رعایت پیش نیاز و هم نیاز بودن دروس  بلامانع است.

 

7-    دانشجویان نمی توانند درس پروژه را در تابستان به صورت میهمان اخذ نمایند.

 

8-    دانشجویان فقط در دروس عمومی می توانند در مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی میهمان شوند.

 

9-     دانشجویان متقاضی میهمان شدن به مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی می بایست از تاریخ 97/4/3 لغایت 97/4/13 با مراجعه حضوری به گروه مربوطه فرم تقاضا را دریافت و نسبت به تکمیل و تحویل آن به گروه اقدام ، آنگاه حداکثر تا سه روز بعد فرم تأیید شده را از گروه دریافت ، سپس با مراجعه به معاونت محترم آموزشی آن را امضاء ، آنگاه با مراجعه به دبیرخانه نسبت به ممهور نمودن آن به مهر دانشکده اقدام نموده و در فرصت تعیین شده برای ثبت نام به مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی مورد نظر مراجعه نمایند.  

اداره آموزش   1397/02/26

     منبع خبر : 
    نویسنده خبر :